Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Urīnpūšļa instilācija

Cena: 20.00 €

Pakalpojumā ietilpst medikamentu (piemēram, Polyhexidini, Chlorhexidini, utt.) vai ķīmijpreparāta (piemēram, Doxyrubicini) ievade urīnpūslī ar vienreizlietojamo katetru, izmantojot sterilu aprīkojumu. Parasti izmanto pie hroniska, komplicēta urīnceļu iekaisuma vai pēc urīnpūšļa audzēja operatīvas terapijas. Iespējams, ka procedūras gaitā rodas sarežģījumi, un ārsta palīgs lūgs jums doties uz tuvākās Valsts slimnīcas uzņemšanas nodaļu vai izsauks NMPD. Visbiežākie sarežģījumi ir urīnizvadkanāla striktūra jeb sašaurinājums, kā arī pārpildīts urīnpūslis un muskuļu spazmas. Pakalpojumā ietilpst medikamenta ievade unrīnpūslī un ārsta palīga novērošana 1 stundu, kamēr pacients guļus stāvoklī grozās pēc noteiktas shēmas (15 minūtes guļ uz muguras, 15 minūtes uz labajiem sāniem, 15 minūtes uz vēdera un 15 minūtes uz kreisajiem sāniem), pēc tam pacients aiziet uz tualeti un veic urināciju. Tikai tad, kad urinācija ir bijusi veiksmīga, ārsta palīgs beidz procedūru, sniedzot turpmākās rekomendācijas un rīcību gadījumā, ja pie urīna parādās asins piejaukums, vai arī pacients nevar urinēt. Pakalpojums pieejams gan ambulatorajā kabinetā, gan pie pacienta mājas. Ja pakalpojums tiek sniegts pie pacienta mājās, papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena