Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Attālināta ārsta palīga konsultācija brīvdienās

Cena: 25.00 €

Ārsta palīga konsultācija akūtā, veselību neapdraudošā situācijā vai hroniskas slimības paasinājuma gadījumā, vēlams, lai būtu kādi iepriekš veikti izmeklējumi, kā arī jāsagatavo informācija par iepriekšējām/hroniskām saslimšanām, jānosauc visi medikamenti, kas tiek lietoti uz doto brīdi. Iespējams izrakstīt e-recepti, atvērt DNL ar nosacījumu, ka veselības uzlabošanās gadījumā pacients atnāks uz klātienes konsultāciju 5 darba dienu laikā, kā arī informēs ārstniecības iestādi veselības stāvokļa pasliktināšanās gadījumā. Konsultācija attālināti netiek sniegta, ja pacientam ir stipras sāpes vēderā, krūtīs, ir galvas trauma, insulta/infarkta pazīmes, asiņošana. Tiek konsultēti pacienti sākot no 18 gadu vecuma. Pirms konsultācijas ir jāveic priekšapmaksa portālā piearsta.lv.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena