Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Teipošana

Cena: 5.00 €

Teipošana ir mūsdienīga fizioterapijas metode, kas efektīvi palīdz ārstēt dažādas izcelsmes sāpes un ķermeņa diskomfortu. Teipam ir divi uzdevumi: tas palīdz muskulim strādāt vai atbrīvoties, tas nostabilizē locītavu ar tādu kā korseti – stiprinātāju, tādējādi palīdzot pareizi kustēties, pareizi kustināt locītavu. Ja nepieciešams iegūt plašāku iedarbību, var līmēt vairākus teipus vienlaikus. Līmēšanas tehnikas ir atšķirīgas, ir jāzina, kā to darīt, tāpēc teipošanu veic sertificēts speciālists. Liekot kinezioloģisko teipu, ir svarīgi zināt, kur un kā muskulis stiepjas, kur tas sākas, kur beidzas, kā tas strādā. Savukārt, liekot dinamisko teipu, ir svarīgi zināt, kā kustas locītava, ievērot pareizo virzienu un locītavas sviras. Teips palīdz arī pie limfas atteces problēmām,- tas tiek līmēts pa limfas atteci, tādējādi tiek mazināts pampums un tūska. Visbiežāk teipus liek uz kājām un rokām – pacientiem pēc traumām, kā arī vēža slimniekiem, kuriem pēc limfmezglu izņemšanas, veidojas tūska un/vai limfostāze. Onkoloģiskajiem slimniekiem teipošana atvieglo dzīvi, ja citas metodes nepalīdz. Medicīnisko teipošanu izmanto: lai mazinātu muguras sāpes (spondiloze, diska trūces u.c.); pret locītavu sāpēm (piem. iesaldētais plecs jeb adhezīvais kapsulīts, tenisista elkonis u.c.); pēc traumām, ja ir sasitumi, mežģījumi, sastiepumi, lūzumi, tūskas un zemādas asinsizplūdumu mazināšanai; iekaisuma mazināšanai un rētu profilaksei; neirorefleksīvām manipulācijām (piem. pret muskuļu saspringuma izraisītām galvassāpēm). stājas korekcijai u.c. Teipošanu var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja teipošana tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena