Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Intravenoza infūzija (sistēma) bez medikamenta vērtības

Cena: 20.00 €

Tā ir infūzijas šķīduma un/vai medikamenta ievade vēnā. Infūzija tiek veikta, nepieciešamo medikamenta daudzumu atšķaidot uz 100 ml; 250 ml; 500 ml vai 1000 ml S.NaCl 0,9%; S.Glucosae 5%; S.Glucosae 10% vai S.Ringeri. Iespējams veikt arī intravenozo infūziju bez medikamenta, izmantojot tikai infūzijas šķīdumu. Infūzija tiek veikta pacienta rokā, izmantojot tauriņveida adatu vai intravenozo katetru. Infūzija tiek veikta ar pacienta medikamentu. Ja tiek izmantots mūsu medikaments, par to jāveic atsevišķa samaksa. Pakalpojums pieejams gan ambulatorajā kabinetā, gan pie pacienta mājās. Ja pakalpojums tiek sniegts pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena