Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Ērces noņemšana un koduma vietas apstrāde

Cena: 10.00 €

Pakalpojumā ietilpst ērces noņemšana no pacienta ādas, izmantojot speciālu tam paredzētu aprīkojumu, kā arī koduma vietas apstrāde un, nepieciešamības gadījumā, pārsiešana. Pacients tiek informēts, kas jāņem vērā turpmāko 2 nedēļu laikā, kad nekavējoties jāmeklē medicīniskā palīdzība. Ja pacients vēlas un ērci ir izdevies izņemt veselā veidā, dzīvu, tad to var nogādāt E.Gulbja laboratorijā, lai veiktu analīzi uz encefalītu un boreliozi (Laimas slimību), par šo pakalpojumu jāmaksā atsevišķi pēc cenrāža. Pakalpojums pieejams gan ambulatorajā kabinetā, gan pie pacienta mājas. Ja pakalpojums tiek sniegts pie pacienta mājās, papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena