Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Augļa dzimuma noteikšana no mātes asinīm (no 11. grūtniecības nedēļas)

Cena: 165.00 €

Tagad bērna dzimumu ir iespējams uzzināt krietni ātrāk, negaidot grūtniecības vidu. Laboratorija GenEra piedāvā topošā bērniņa (augļa) dzimuma noteikšanas DNS testu jau no 10. grūtniecības nedēļas. Analīze ir droša (neinvazīva) mātei un topošajam mazulim. Augsta precizitāte (vairāk nekā 99%), salīdzinot ar ultrasonogrāfiju. Analizē bērniņa brīvo DNS, kas cirkulē mātes asinīs. Iespējams izvēlēties rezultāta saņēmēju dzimuma atklāšanas (gender reveal) svētku organizēšanai. Izmeklējumu var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta, izmantojot venozo asiņu paraugu vai nokasījumu no vaiga gļotādas. Ja izmeklējums tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena