Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Asins eksfūzija

Cena: 30.00 €

Venozo asiņu nolaišana terapeitiskos nolūkos pēc terapeita, internista vai hematologa ordinācijām, kā arī pēc urologa ordinācijām testosterona pārdozēšanas gadījumā. Parasti asinis tiek nolaistas 3-5 reizes ar intervālu 2-4 dienas, vienā reizē tiek nolaisti 250-500 ml venozo asiņu. Tajā pašā laikā pacientam otrā rokā tiek pilināta i/v sistēma ar S.NaCl 0,9% 500 ml (ja nav ordinēts savādāk). Procedūra aizņem 40-60 minūtes. Pacients atrodas guļus stāvoklī. Pirms un pēc procedūras tiek izvērtēti vitālie rādītāji (arteriālais asinsspiediens, pulss, elpošana). Pēc procedūras kādas 15 minūtes ir mierīgi jāpasēž, pēc tam var doties ikdeinas gaitās, tajā skaitā vadīt automašīnu. Procedūra tiek veikta ambulatorajā kabinetā, mājas apstākļos šī procedūra netiek veikta.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena