Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Brūces apstrāde ar ārējām šuvēm/stripiem

Cena: 30.00 €

Nelielas un nedziļas plēstas, grieztas vai kostas brūces slēgšana ar speciāliem stripiem jeb ārējām šuvēm, neizmantojot šūšanas tehniku. Pakalpojums tiek veikts, izmantojot sterilu vienreizlietojamu aprīkojumu. Var tikt kombinēts ar intrakutāno anestēziju, ja tas ir nepieciešams. Vienmēr tiks kombinēts ar pārsiešanu. Ja pacientam ir kosta brūce un nevar pierādīt dzīvnieka vakcinācijas pret trakumsērgu statusu, vai arī, ja brūce ir iegūta sagriežoties ar metāla priekšmetu, pacientam tiks piedāvāts doties uz tuvāko Valsts slimnīcu, lai veiktu imunizāciju pret trakumsērgu un/vai stingumkrampjiem. Ja pacients nevēlas doties uz slimnīcu, tad imunizāciju var saņemt uz vietas par atsevišķu samaksu pēc cenrāža. Šis pakalpojums tiek sniegts tikai ambulatorajā kabinetā uz vietas.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena