Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Gen Era Trombofīlijas DNS tests

Cena: 110.00 €

Ar DNS testa palīdzību var noteikt trombofīlijas risku, lai droši izvēlētos ar veselību saistītos lēmumus. Testu iesaka veikt hematologi pirms Covid-19 piemērotākās vakcīnas izvēles; lietojot hormonālo kontracepciju; plānojot hormonu vai hormonu aizvietojošo terapiju; grūtniecības laikā (īpaši, ja pirms tam bijuši spontānie aborti); ja iepriekš bijušas trombozes (gan pašam, gan ģimenē/tuvu radnieku vidū). Izmeklējumu var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta, izmantojot venozo asiņu paraugu vai nokasījumu no vaiga gļotādas. Ja izmeklējums tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena