Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Intravenoza infūzija (sistēma) ar dzelzs preparātu (Venofer)

Cena: 35.00 €

Šī ir infūzija ar S.Venofer 100 mg/5 ml + S.NaCl 0,9% 250 ml (atsevišķos gadījumos var tikt izmantots S.NaCl 0,9 % 100 ml vai 500 ml). Infūzija tiek veikta pacienta rokā, izmantojot tauriņveida adatu vai intravenozo katetru. Infūzija tiek veikta ar mūsu medikamentu. Infūziju biežumu nosaka ārsts vai ārsta palīgs, izvērtējot pilnu asins ainu, dzelzs un ferritīna līmeni. Ja pacientam ir ordinēta lielāka S.Venofer deva, piemēram, 10 ml vai vairāk, tad par katru S.Venofer 5 ml ampulu jāpiemaksā 15,- eiro. Pakalpojums pieejams gan ambulatorajā kabinetā, gan pie pacienta mājās. Ja pakalpojums tiek sniegts pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena