Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Augļa rēzus faktora (RhD) DNS tests no mātes asinīm (no 11. grūtniecības nedēļas)

Cena: 165.00 €

Testu ieteicams veikt tikai tām rēzus negatīvām grūtniecēm, kurām gaidāmā bērna tēvs ir rēzus pozitīvs – heterozigots, vai arī situācijās, kad trūkst pilnīgas informācijas par gaidāmā bērna bioloģiskā tēva rēzus faktoru. GenEra laboratorijā šo testu var veikt tikai tādos gadījumos, kad ir skaidri zināms, ka topošā bērniņa vecāki ir eiropiešu izcelsmes. Šāds ierobežojums ir tādēļ, ka citu rasu un izcelsmes cilvēkiem rēzus negativitātes iemesls ir ģenētiski citādāks, nekā tas, ko identificē šajā testā. Izmeklējumu var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta, izmantojot venozo asiņu paraugu vai nokasījumu no vaiga gļotādas. Ja izmeklējums tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena