Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Gen Era NIPT “Panorama” tests standarta

Cena: 390.00 €

NIPT “Panorama” ir uz asins parauga bāzēts ģenētisks prenatāls skrīnings grūtniecēm, kas nosaka biežāk sastopamās augļa hromosomālās anomālijas, kas var ietekmēt mazuļa veselību. Tas ir neinvazīvs, topošai mātei un mazulim nekaitīgs un drošs skrīnings jau no 10. grūtniecības nedēļas. Testa ietvaros tiek analizēta placentas brīvā DNS, kas cirkulē grūtnieces asinīs. NIPT testā tiek noteikts arī mazuļa dzimums (pēc vecāku izvēles). Tiek noteiktas šādas patoloģijas: 13., 18., 21. hromosomas trisomija, dzimumhromosomu aneiploīdija, triploīdija. Izmeklējumu var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta, izmantojot venozo asiņu paraugu vai nokasījumu no vaiga gļotādas. Ja izmeklējums tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena