Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Medicīniskas izziņas izsniegšana pēc pieprasījuma

Cena: 10.00 €

Izsniedzam u27 izziņu par pacienta veselības stāvokli uzrādīšanai skolā; pirms stāšanās darbā (ja pirms tam ir izietas analīzes, rtg-gr plaušām un citi izmeklējumi, ja tas ir nepieciešams); uz dienas un diennakts nometnēm vai citās līdzīgās situācijās. Pirms izziņas izsniegšanas tiek veikta vispārēja pacienta apskate, vitālo rādītāju noteikšana, pārbaude uz pedikulozi (ja nepieciešams), vakcinācijas pases pārbaude (ja nepieciešams). Tāpat varam izsniegt izziņu par Covid-19 vakcināciju (arī situācijās, ja vakcinācija saņemta ārvalstīs, ja to var pierādīt ar attiecīgiem sertifikātiem) vai jebkādu citu vakcināciju. Pakalpojumu var saņemt tikai uz vietas ambulatorajā kabinetā.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena