Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Epicistostomas katetra nomaiņa ar oriģinālo Braun komplektu

Cena: 60.00 €

Pakalpojumā ietilpst epicistostomas katetra nomaiņa pirmajā reizē pēc epicistostomas izveides (atsevišķos gadījumos arī otrajā un trešajā reizē, ja pacientam ir problēmas ar brūces dzīšanu), izmantojot speciālu sterilu aprīkojumu un komplketu ar stīgu. Iespējams, ka procedūras gaitā rodas sarežģījumi, un ārsta palīgs lūgs jums doties uz tuvākās Valsts slimnīcas uzņemšanas nodaļu vai izsauks NMPD. Visbiežākie sarežģījumi ir asiņošana (ja pacients lieto perorālos antikoagulantus) vai nespēja veikt epicistostomas nomaiņu ambulatoros apstākļos (epicistostoma ir izveidota slīpi, atvere ir sarētojusies, utt.). Pakalpojums pieejams gan ambulatorajā kabinetā, gan pie pacienta mājās (šajā gadījumā telefoniski jābrīdina ārsta palīgs, ka epicistostoma ir nesen izveidota, lai paņemtu līdzi speciālo komplektu). Ja pakalpojums tiek veikts pie pacienta mājās, papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena