Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Tīrošās/eļļas retences/hipertoniskās/medikamentozās klizmas veikšana

Cena: 30.00 €

Tīrošā klizma ir liela tilpuma (500 ml līdz 2000 ml) klizma, kas tiek veikta, izmantojot speciālu vienreizlietojamu aprīkojumu, siltu ūdeni un, ja nepieciešams, speciālu laksatīvu šķidrumu. Ārsta palīgs veiks manipulāciju, sagaidīs rezultātu, visu aiz sevis novāks. Paredzamais procedūras laiks: no 30 minūtēm līdz 2 stundām, ja nepieciešams procedūru atkārtot. Eļļas retences klizma tiek veikta gadījumos, ja vēdera izeja nav bijusi ilgstoši (5 un vairāk dienas), ja tīrošo klizmu nedrīkst veikt, utt. Klizma tiek veikta, izmantojot siltu eļļu un speciālu gumijas baloniņu (viss aprīkojums ir mūsu, tas tiks atstāts pie jums, jo to var izmantot tikai vienam pacientam). Eļļas retences klizmu vislabāk veikt uz nakti, jo rezultāts gaidāms aptuveni pēc 6-8 stundām. Hipertoniskā klizma tiek veikta gadījumos, ja vēdera izeja nav bijusi ilgstoši (5 un vairāk dienas), ja tīrošo klizmu nedrīkst veikt, vai tā nav devusi rezultātu, utt. Klizma tiek veikta, izmantojot siltu hipertonisko šķīdumu (piemēram, S.NaCl 10%) un speciālu gumijas baloniņu (viss aprīkojums ir mūsu, tas tiks atstāts pie jums, jo to var izmantot tikai vienam pacientam). Ārsta palīgs sagaidīs rezultātu, visu aiz sevis novāks. Medikamentozo klizmu veic ar ārsta ordinēto medikamentu, atšķaidot to nepieciešamības gadījumā un ievadot rektāli. Pakalpojumā ietilpst arī pacienta un piederīgo izglītošana par tālāko rīcību, par kustību nozīmi, par adekvāta šķidruma daudzuma uzņemšanu, kā arī par diētu katrā gadījumā individuāli, izvērtējot pacienta stāvokli, saslimšanas un medikamentus, kurus viņš lieto. Pakalpojums tiek sniegts tikai pie pacienta mājās. Papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena