Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Sol.Diphereline 3,75 mg, (intramuskulārā injekcija)

Cena: 150.00 €

Diphereline 3,75 mg satur triptorelīnu, kas ir līdzīgs hormonam, ko sauc par gonadotropīnu atbrīvojošo hormonu (GnRH analogs). Tā ir ilgstošas darbības zāļu forma, kas lēnām izdala 3,75 mg triptorelīna 1 mēneša (4 nedēļu) laikā. Vīriešiem triptorelīns samazina hormona testosterona līmeni. Sievietēm tas samazina estrogēnu līmeni. Tās lieto: vīriešiem lokāli progresējoša un metastātiska hormonatkarīga prostatas vēža ārstēšanai; vīriešiem augsta riska lokalizēta un lokāli progresējoša hormonatkarīga prostatas vēža ārstēšanai kopā ar staru terapiju; bērniem priekšlaicīgas pubertātes ārstēšanai; sievietēm endometriozes ārstēšanai; sievietēm dzemdes fibromiomu ārstēšanai pirms operācijas vai tad, kad operācija tiek uzskatīta par nepiemērotu; sievietēm noteiktu sieviešu neauglības veidu ārstēšanai. Lietojot in vitro apaugļošanai (I.V.A.E.P), šīs zāles parasti kombinē ar citiem hormoniem (t.s. gonadotropīniem). Injekciju var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja injekcija tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena