Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Glikozes līmeņa noteikšana

Cena: 5.00 €

Glikozes līmeņa noteikšana ar glikometra un teststrēmeles palīdzību. Parasti apvienojumā ar pacienta stāvokļa izvērtējumu, bet var veikt arī kā individuālu izmeklējumu. Gadījumā, ja glikozes līmenis ir kritiski zems, pacientam intravenozi tiek ievadīta 40% glikoze, bet, ja līmenis ir kritiski augsts, tiek ielikts intravenozais katetrs, uzsākta intravenozā infūzija ar S.NaCl 0,9% 500 ml un izsaukts NMPD. Izmeklējumu var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja izmeklējums notiek pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi. Papildus jāsedz arī izdevumi par izmantotajiem medikamentiem, ja tādi ir jālieto pēc vitālām indikācijām.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena