Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Urīnpūšļa ilgkatetra ievietošana/nomaiņa

Cena: 25.00 €

Pakalpojumā ietilpst urīnpūšļa ilgkatetra ievietošana vai nomaiņa, izmantojot sterilu aprīkojumu. Parasti izmanto pie urīna retences (aiztures urīnpūslī). Iespējams, ka procedūras gaitā rodas sarežģījumi, un ārsta palīgs lūgs Jūs doties uz tuvākās Valsts slimnīcas uzņemšanas nodaļu vai izsauks NMPD. Visbiežākie sarežģījumi ir urīnizvadkanāla striktūra jeb sašaurinājums, kā arī pārpildīts urīnpūslis un muskuļu spazmas. Pakalpojumā ietilpst arī pacienta un/vai viņa tuvinieku izglītošana par ilgkatetra aprūpi, par adekvātas šķidruma uzņemšanas nozīmi, kā arī tiek izstāstītas alternatīvas, ja katetrs paredzēts ilgstošai lietošanai. Pakalpojums pieejams gan ambulatorajā kabinetā, gan pie pacienta mājas. Ja pakalpojums tiek sniegts pie pacienta mājās, papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena