Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Auss sēra korķa skalošana vienai ausij

Cena: 20.00 €

Pakalpojumā ietilpst auss eju izvērtēšana, izmantojot otoskpu. Ja auss ejā ir redzams sēra korķis, tas tiek izskalots, izmantojot siltu ūdeni un Žanē šļirci. Pēc skalošanas auss eja tiek atkārtoti izvērtēta ar otoskopu, līdz sasniegts vēlamais rezulāts. Ja gadījumā sēra korķi neizdodas izskalot, tad ārsta palīgs izrakstīs e-recepti medikamentam, kas būs jāpilina ausī un pēc tam procedūra nepieciešamības gadījumā jāatkārto. Ja, izvērtējot auss eju, izrādās, ka tur nav sēra korķis, bet ir iekaisums, tad ārsta palīgs izrakstīs e-recepti medikamentiem, kas atvieglos pacienta stāvokli. Šādā gadījumā pacientam tiks rekomendēts vērsties pie LOR ārsta-speciālista, ja sūdzības pāris dienu laikā nepāriet. Ārsta palīgs var rekomendēt LOR vizīti arī gadījumā, ja ar otoskopu ierauga neparedzētu/neskaidru atradni. Pakalpojums pieejams gan ambulatorajā kabinetā, gan pie pacienta mājas. Ja pakalpojums tiek sniegts pie pacienta mājās, papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena