Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Holtera monitorēšana 24 h

Cena: 55.00 €

Holtera monitorēšana ir 24 stundu nepārtrauktas sirds aktivitātes elektroniskais pieraksts (elektrokardiogrāfija jeb EKG) pacientam ierasto aktivitāšu laikā. Ar šīs metodes palīdzību var novērtēt sirds darbības ritmu, aritmiju rašanos un to biežumu. Atbildi Jūs saņemsiet elektroniski uz e-pastu 1 darba dienas laikā pēc aparāta noņemšanas, kā arī varat saņemt izdruku. Nepieciešamības gadījumā, ja situācija ir neatliekama, tiek piesaistīts kardiologs, lai sniegtu rekomendācijas. Izmeklējumu var saņemt tikai ambulatorajā kabinetā, jo nepieciešama speciāla programmatūra ieraksta veikšanai. Mēs izmantojam nelielu aparātiņu, kas ar 3 elektrodiem tiks piestiprināts Jūsu krūšu kaula apakšējā trešdaļā, tādējādi neierobežojot ikdienas aktivitātes. Pēc 24 stundām Jums atkārtoti jāierodas ambulatorajā kabinetā, lai noņemtu Holteru un pārbaudītu, vai ieraksts ir kvalitatīvs un to var tālāk analizēt. Ja gadījumā ieraksts nebūs pietiekami kvalitatīvs (atlīmējies kāds no elektrodiem), tad veiksim to atkārtoti bez papildus samaksas.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena