Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Twinrix vakcīna

Cena: 55.00 €

Twinrix Adult ir indicēta lietošanai neimūniem pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma, kas pakļauti gan A hepatīta, gan B hepatīta infekcijas riskam. Pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma ieteicama viena 1,0 ml deva. Primārās vakcinācijas kurss: Standarta primārais vakcinācijas kurss ar Twinrix Adult sastāv no trim devām, pirmo injicējot izvēlētā datumā, otro – vienu mēnesi vēlāk, un trešo – sešus mēnešus pēc pirmās devas. Izņēmuma apstākļos, kad vienu vai vairākus mēnešus pēc vakcinācijas kursa uzsākšanas paredzama ceļošana, bet nav pietiekami daudz laika veikt 0, 1, 6 mēnešu standarta vakcinācijas kursu, pieaugušajiem var lietot trīs intramuskulāru injekciju kursu 0., 7. un 21. dienā. Izmantojot šo shēmu, 12 mēnešus pēc pirmās devas ieteicama ceturtā deva. Stingri jāievēro vakcinācijas kurss. Tiklīdz primārās vakcinācijas kurss sākts, tas jāpabeidz ar šo pašu vakcīnu.Vakcināciju var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja vakcinācija tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena