Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Gripas vakcīna Influvax Tetra

Cena: 15.00 €

Influvac Tetra ir vakcīna. Tā palīdz pasargāt Jūs vai Jūsu bērnu no saslimšanas ar gripu. Īpaši svarīgi tas ir cilvēkiem, kuriem ir augsts komplikāciju risks. Influvac Tetra ir indicēts pieaugušajiem un bērniem no 6 mēnešu vecuma. Influvac Tetra lietošanai jābalstās uz oficiāliem ieteikumiem. Saņemot Influvac Tetra vakcīnu, cilvēka imūnā sistēma (organisma dabīgās aizsardzības sistēma) sāk ražot aizsardzību (antivielas) pret slimību. Neviena no vakcīnas sastāvdaļām nevar izraisīt gripu. Gripa ir slimība, kas ātri izplatās, to ierosina vīrusa tipi, kuri var mainīties katru gadu. Tādēļ Jums vai Jūsu bērnam var būt jāvakcinējas katru gadu. Visaugstākais risks saslimt ar gripu ir gada aukstajā laikā no oktobra līdz martam. Ja Jūs vai Jūsu bērns rudenī vakcīnu neesat saņēmuši, tad joprojām ir vērts vakcinēties līdz pavasarim, jo risks saslimt ar gripu saglabājas. Ārsta palīgs Jums ieteiks labāko vakcinēšanās laiku. Influvac Tetra aizsargās Jūs vai Jūsu bērnu pret četriem vīrusu celmiem, kurus satur vakcīna, 2 līdz 3 nedēļu laikā pēc vakcinēšanas. Gripas inkubācijas periods ir tikai dažas dienas, tādējādi, ja Jūs vai Jūsu bērns inficējaties ar gripu pirms vai tūlīt pēc vakcinēšanās, Jums vai Jūsu bērnam var attīstīties slimība. Vakcīna nepasargās Jūs vai Jūsu bērnu no parastas saaukstēšanās, lai arī daži simptomi ir līdzīgi gripai. Pieaugušie saņem vienu 0,5 ml devu. Bērni no 6 mēnešu līdz 17 gadu vecumam saņem vienu 0,5 ml devu. Bērni līdz 9 gadu vecumam, kuri iepriekš nav bijuši vakcinēti pret gripu: otra deva jāsaņem pēc vismaz 4 nedēļu intervāla. Vakcināciju var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja vakcinācija tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi. Ja Jūs ietilpstat Latvijas valsts Veselības ministrijas noteiktajā kategorijā, kam pienākas valsts apmaksāta vakcīna, tad Jūs to varat saņemt uz vietas ambulatorajā kabinetā vai mājās, ja Jums pienākas šāds pakalpojums pēc Ministru kabineta noteikumiem, bez maksas.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena