Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Ērču vakcīna Ticovac/Encepur pieaugušajiem

Cena: 35.00 €

TicoVac 0,5 ml ir vakcīna, ko lieto aizsardzībai pret infekcijas slimību, ko izraisa Ērču encefalīta (ĒE) vīruss. Tā piemērota personām, sākot no 16 gadu vecuma un vecākām. Ērču encefalīta vīruss var izraisīt smagas galvas vai muguras smadzeņu un to apvalku infekcijas. Tās bieži sākas ar galvassāpēm un augstu temperatūru. Dažiem cilvēkiem un ļoti smagos gadījumos tās var progresēt līdz bezsamaņai, komai un beigties ar nāvi. Vakcīna parasti tiek ievadīta rokas augšdelma muskulī. To nedrīkst ievadīt asinsvadā. Tikai izņēmuma gadījumos (ja Jums vai Jūsu bērnam ir asinsreces traucējumi vai tiek lietotas zāles asins šķidrināšanai (antikoagulanti), vakcīnu drīkst ievadīt zem ādas (subkutāni). Ārsta palīgam jādokumentē devas ievadīšanas datums un sērijas numurs, vakcinācijas fakts tiek fiksēts arī e-veselībā. Jūs kopā ar ārsta palīgu izlemsiet, kad veikt pirmo injekciju. Otro injekciju veiks 1 līdz 3 mēnešus pēc pirmās injekcijas. To var ievadīt 2 nedēļas pēc pirmās devas, ja nepieciešama ātra aizsardzība. Trešo injekciju veiks 5 līdz 12 mēnešus pēc otrās injekcijas. Tālāk revakcinācija jāveic ik pēc 5 gadiem. Vakcināciju var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja vakcinācija tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena