Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Engerix B vakcīna

Cena: 35.00 €

Engerix B ir indicēts jaundzimušajiem, zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem līdz (un ieskaitot) 15 gadu vecumam aktīvai imunizācijai pret B hepatīta vīrusa infekciju (HBV), kuru neimūniem cilvēkiem izraisa visi zināmie vīrusa apakštipi. Paredzams, ka imunizācija ar Engerix B pasargās arī no inficēšanās ar D hepatītu (ko izraisa delta faktors), jo ar D hepatītu nesaslimst, ja nav B hepatīta infekcijas. Var rekomendēt divējādas primārās imunizācijas shēmas: 0, 1, 6 mēnešu shēma, kas sniedz optimālu aizsardzību 7. mēnesī un rada augstus antivielu titrus. Paātrinātā shēma ar imunizāciju 0., 1. un 2. mēnesī, kad aizsardzība izveidosies daudz ātrāk un ir sagaidāma labāka pacienta līdzestība. Izmantojot šo shēmu, 12. mēnesī jāinjicē ceturtā deva, lai nodrošinātu ilgstošu aizsardzību, jo titri pēc trešās devas ir zemāki nekā tie, kurus iegūst pēc 0, 1, 6 mēnešu shēmas. Šī shēma ļauj veikt vienlaicīgu B hepatīta un citu vakcīnu lietošanu zīdaiņiem. Ārsta palīgam jādokumentē devas ievadīšanas datums un sērijas numurs, vakcinācijas fakts tiek fiksēts arī e-veselībā. Vakcināciju var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja vakcinācija tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena