Salvumtd

Piesakieties uz vizīti

Pieteikties varat zvanot vai rakstot e-pastā

Adacel vakcīna

Cena: 35.00 €

Adacel ir adsorbēta difterijas, stingumkrampju un garā klepus (acelulārs komponents) vakcīna ar samazinātu antigēnu saturu. Pēc vakcīnas saņemšanas organisms pats izstrādā aizsardzību pret baktērijām, kas izraisa šīs slimības. Vakcīnu lieto revakcinācijai pret difteriju, stingumkrampjiem un garo klepu bērniem no 4 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem, pēc pabeigta primārās vakcinācijas kursa. Lietojot ADACEL grūtniecības laikā, aizsardzība tiek nodota arī Jūsu vēl nedzimušajam bērniņam un pasargās viņu no garā klepus pirmajos dzīves mēnešos. Visu vecumu cilvēkiem, kuriem ir lietojams ADACEL, injicē vienu devu (0,5 ml). Ja Jums vai Jūsu bērnam ir brūce, kad nepieciešama arī stingumkrampju profilakse, Jūsu ārsta palīgs var izlemt ievadīt Adacel, ja pēdējā vakcinācija ir bijusi ilgāk kā pirms 5 gadiem. Revakcinācija jāveic ik pēc 10 gadiem, mediķiem un paaugstināta riska personām (piemēram, laboratorijas darbiniekiem) revakcinācija jāveic ik pēc 5 gadiem. Vakcināciju var veikt ambulatorajā kabinetā vai pie pacienta mājās pēc iepriekšēja pieraksta. Ja vakcinācija tiek veikta pie pacienta mājās, tad papildus jāsedz ceļa izdevumi.

Pakalpojumus sniedzam Brīvības gatve 214B, Rīga, 6. stāvs, 602. kabinets katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās no 8:00 līdz 22:00

Izbraucam arī uz pacienta dzīvesvietu šādās pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu novados.

Ārstu palīgu pakalpojumi

Pakalpojuma nosaukums
Cena

Medicīniskās manipulācijas

Pakalpojuma nosaukums
Cena