Psihoemocionālā labklājība darba vietā un stresa menedžments

Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “Salvum TD” aicina pieteikties un piedalīties neformālās izglītības programmā: „Psihoemocionālā labklājība darba vietā un stresa menedžments”, kas norisināsies Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros.

Mācību kursu mērķis ir pilnveidot ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu zināšanas, prasmes un kompetences par stresa vadību un savu iekšējo resursu atjaunošanu intensīvas psiholoģiskās slodzes apstākļos.

Mērķauditorija: Ārsti, māsas, ārsta palīgi, vecmātes, funkcionālie speciālisti, farmācijas jomā strādājošie, citas ārstniecības personas un māsas palīgus

Mācību kursus vada:

 • Ieva Vaine, Sociālo zinātņu maģistrs psiholoģijā

Mācību nodarbību norises datumi un laiks:

 • Drīzumā tiks publicēts mācību nodarbību plāns

Iepriekš pieteikto dalībnieku reģistrācija: 30 min pirms mācību kursu sākuma

 • Programmas īstenošana notiks tiešsaistē, izmantojot  ZOOM lietojumprogrammu.
 • Dalībniekiem, lai piedalītos tiešsaistes mācību kursos, nepieciešams dators vai telefons ar kameru, mikrofonu un interneta pieslēgumu.

Pieteikties mācību kursiem iespējams tikai elektroniskajā pieteikuma sistēmā

Neskaidrību gadījumos  zvaniet mācību koordinatoriem

 • Evitai Mežulei tālruņa nr.: 26 322 458
 • Dacei Veikinai tālruņa nr.: 26 388 445
 • Tehniskā atbalsta nr.: 25 640 062

Mācību kursu satura tēmas

Veselības aprūpes jomas darbinieku psiholoģiskās un emocionālās veselības riska faktori. Intelektuālā, emocionālā un fiziskā līmeņa reakciju mijiedarbība. Stresa faktoru atpazīšana un vadība komunikācijā. Izdegšanas sindroms, tā veicinošie faktori, izdegšanas sindroma attīstība un izpausmes. Savu personīgo resursu stiprināšana, emocionālās izdegšanas prevencija. Stresa menedžmenta tehnikas un pozitīvo resursu aktualizēšana. Stresa pārvarēšana noteiktās situācijās. Pozitīvā domāšana, tās resursi. Stresa vadības elementu apguve.

Neformālās izglītības programmas īstenošanas ilgums

 • 8 akadēmiskās stundas
 • Mācību kursu nobeigumā dalībnieki, kuri būs piedalījušies un apguvuši ne mazāk kā 75%
  (6 akadēmiskās stundas) no mācību kursa izglītības programmas, saņems mācību kursu apguves apliecinošu dokumentu – apliecību, 8 TIP (tālākizglītības punktu) apjomā.

Mācību kalendāru par citām ESF fonda īstenotajām programmām 2022. gada janvārī, iespējams skatīties šeit.